Безпосередній продаж майна ПАТ «ПРАЙМ-БАНК»

ПАТ «ПРАЙМ-БАНК» повідомляє про безпосередній продаж уживаного майна Банку, згідно переліку (Додаток 1). ПАТ «ПРАЙМ-БАНК» не дає ніяких гарантій щодо майна, крім того, що майно належить ПАТ «ПРАЙМ-БАНК».

Ознайомитись з майном виставленим на безпосередній продаж можна в робочі дні з 10.00 до 16.00 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку за номером тел. (044)241-01-91, (098)637-32-41. Майно знаходиться за адресою: вул. Богданівська, 24 м.Київ.

Зацікавлена особа надає заяву за встановленою формою (Додаток 2), де вказує об’єкт продажу і ціну за якою готова його придбати. Кожному учаснику безпосереднього продажу буде надано номер подавача заяви при реєстрації. Якщо ціна буде ринковою - Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Банку приймається рішення про продаж майна, оформленого відповідно (Додаток 3). Рішення буде опубліковане на сайті банку www.prime-bank.kiev.ua протягом двох днів після реєстрації заяви.

З покупцем укладається договір купівлі-продажу (Додаток 4) не пізніше двох робочих днів після погодження заяви на продаж. Кошти покупцем перераховуються на накопичувальний рахунок або вносяться готівкою в касу банку не пізніше наступного дня після укладання договору.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу банку та поверненню не підлягає. Будь-які придбані речі, що не будуть вивезені покупцем в термін встановлений договором купівлі-продажу, залишаються власністю банку.

Зацікавлені особи, що подали заяви, але не уклали договір купівлі-продажу чи не сплатили кошти за майно, не допускаються до участі в безпосередньому продажу протягом наступного року з моменту подачі заяви.